KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224473
nr 1222 4473
Oidentifierad konstnär. Signerad. Kust. Olja på duk, 51x91
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:40:51
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr